Семінар-тренінг для вчителів, що навчають дітей за індивідуальною та інклюзивною формами навчання «Соціалізація дітей з ООП як необхідна складова їх особистісного розвитку»

13 лют. 2019
13 лютого 2019 року на базі Благовіщенського ІРЦ був проведений семінар-тренінг для вчителів, що навчають дітей за індивідуальною та інклюзивною формами навчання «Соціалізація дітей з ООП як необхідна складова їх особистісного розвитку».

13 лютого 2019 року на базі Благовіщенського ІРЦ був проведений  семінар-тренінг   для вчителів, що навчають дітей за індивідуальною та інклюзивною формами навчання «Соціалізація дітей з ООП як необхідна складова їх особистісного розвитку». В ході семінару учасники  ознайомилися з роботою працівників ІРЦ з  дітьми з ООП, розглянули основні принципи, напрями  та завдання психологічного супроводу інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти та мали можливість виготовити власні бізіборди з підручного матеріалу.