Показовий День цивільного захисту

22 бер. 2019
22 березня 2019 року в Лозуватському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради відбувся показовий День цивільного захисту

22 березня  2019 року  в  Лозуватському  закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради   відбувся показовий День цивільного захисту. До його проведення залучалися:

– керівний склад та фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань ЦЗ;

– учасники освітнього  процесу та працівники школи;

– особовий склад формувань цивільного захисту  (пожежної  та медичної ланки).

Захід  розпочався  загальношкільною лінійкою за участю представників УДСНС України в Кіровоградській області,  представника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, представників  органів освіти, шефів.

Закріплення  учнями теоретичного матеріалу щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій проходило: на уроці «Основ здоров'я» в 6 класі  «Пожежна безпека в оселі. Причини виникнення пожеж. Стадії розвитку пожежі. План евакуації з будинку»  (вчитель Лопушенко В.А.), на виховному заході в 1-4 класах «Хай дитина знає кожна, жартувать з вогнем не можна»(вчитель Шалар В.П.), виступі  агітбригади членів ДЮП  «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя в біду не потрапляй!»(Тараненко А.В.), зустрічі учнів 8-11 класів з медичними працівниками «Швидкої допомоги» з метою формування практичних вмінь по наданню домедичної допомоги(мед. сестра Добровольська Л.В.).  З цікавістю присутні спостерігали за учнями 8-9  класів, які змагалися в воєнізованій естафеті з елементами виконання  нормативів, контрольних завдань з ЦЗ (вчитель Тіторенко М.Е.).  Педагогічним колективом  Лозуватського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведена  значна  робота : відбулися  конкурси стіннівок, малюнків, плакатів на тему «Дії населення та захист людини в надзвичайних ситуаціях» з визначенням переможців та нагородженням їх на підсумковій лінійці,  поновлено куточки з цивільного захисту та стенд «Юний рятувальник», поновлено  таблички  позначення захисної споруди,  найпростіших укриттів та покажчиків маршруту до них. З учасниками освітнього  процесу відпрацьовані: дії за сигналом “Увага всім!”; дії учасників освітнього процесу  та формувань ЦЗ при пожежі; гасіння пожежі на початковому етапі та застосування первинних засобів пожежогасіння; надання домедичної допомоги постраждалому; евакуація учасників освітнього  процесу. Всі учасники освітнього  процесу школи продемонстрували організованість і дисциплінованість щодо виконання заходів цивільного захисту.Підсумок показового Дня цивільного захисту підведено на загальношкільній лінійці.