РОБОТА З ПЕД.КАДРАМИ

Відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

26 березня 2015 року на базі відділу освіти районної державної адміністрації відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (24.04.2015 р).

Розглянуті наступні питання :

1. Особливості ЗНО- 2015 ;
  2. Технологічна картка старшого інструктора «інструктора» ;
  3. Технологічна картка чергового  ;
  4. Нестандартні ситуації  під час основної сесії ЗНО -2015  ;
  5. Дії інструктора в день проведення ЗНО.

Були присутні педагогічні працівники Ульяновського НВК №1,НВК №2,с.Грушка,Шамраївської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів .

Відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

Згідно плану відділу освіти районної державної адміністрації 4 березня 2015 року відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення пробного  зовнішнього незалежного оцінювання  2015 року. Були присутні вчителі Ульяновського НВК №2, загальноосвітніх шкіл с.Новоселиця,с.Грушка,с.Шамраївка, керівники гуртків ЦДЮТ.

Були розглянуті наступні питання :

1. Технологічна картка старшого інструктора,інструктора,чергового .
  2. Нестандартні ситуації на пункті пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
  3. Типова промова інструктора.
  4. Регламент пункту пробного ЗНО.
  5. Нормативна база пункту пробного ЗНО.

В обговоренні даних питань взяли участь всі учасники навчання. Навчання було проведено за матеріалами (презентаціями) наданими Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти.  Навчання проведено методистом РМК Звенигородською В.В.

Проведено навчання для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів

24 грудня 2014 року на базі Ульяновської районної державної адміністрації  відділом освіти проведено навчання для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників. В ході даного засідання було розглянуто наступні питання :

1)Особливості проведення ЗНО 2015

2)Особливості реєстрації на ЗНО 2015

3)Нормативні документи ЗНО 2015

4)Інновації ЗНО 2015

Переглянуто наочні матеріали для інформаційно-роз’яснювальної  роботи.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ДИРЕКТОРІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА ТЕМУ : «ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО – 2015».

12 лист. 2014
12 листопада 2014 року на базі відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації відбулася нарада директорів навчальних закладів на тему : «Особливості проведення пробного ЗНО – 2015».

12 листопада 2014 року на базі відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації відбулася  нарада директорів навчальних закладів на тему : «Особливості проведення пробного ЗНО – 2015».

Були розглянуті наступні питання :

1)Інновації ЗНО 2015

2) Особливості реєстрації на пробне ЗНО

3) Інформаційно - роз’яснювальна робота в навчальних закладах щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році

Семінар вчителів української мови і літератури

10 грудня 2014 року на базі відділу освіти відбувся семінар вчителів української мови і літератури на тему : "Особливості проведення ЗНО 2015". На даному семінарі було розглянуто такі питання :

1. Програми та характеристики тестів ЗНО-2015.
  2. Аналіз сертифікаційної роботи з української мови.
  3. Готуємося до ЗНО 2015.
  4. Проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи(Урок ЗНО).

По даних питаннях виступили методисти РМК Зубрейчук Наталія Федорівна та Звенигородська Вікторія Володимирівна.