Установча сесія районного Парламенту дітей

17 вер. 2014
17 вересня 2014 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася установча сесія районного Парламенту дітей на тему «Знаємо та реалізуємо свої права».

Установча сесія районного Парламенту дітей.

17  вересня 2014 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася установча сесія районного Парламенту дітей на тему «Знаємо та реалізуємо свої права».

В роботі парламенту взяли участь 20 делегатів шкільних парламентів з 12 навчальних закладів району.

З представниками шкільних парламентів проведено заняття «Чи гарний ти організатор?», тренінг «Як стати лідером?»; опрацьована інформація та матеріали проектів шкільних парламентів дітей «Делегати дитячих прав», «Квітучий край», «Наші наступники»;проведено вибори керівного складу РПД та депутатів ОПД.

Прийнято відповідні рішення:

1. Затвердити план роботи РПД на 2014/2015 навчальний рік.
  2. Продовжити роботу над виконанням рішень ІІ сесії Х скликання обласного парламенту дітей та рішенням РПД від 14.05.2014 року:
  • створити та систематично змістовно наповнювати групу в соціальній мережі «Вконтакте»;
  • реалізація проекту «Рух лідерів + « - провести спільне засідання депутатів РПД та «Євроклубу «Прометей»;
  • продовжити роботу над проектами: «Квітучий край», «Делегати дитячих прав», «Наші наступники».
  1. Затвердити керівний склад РПД та депутатів обласного парламенту дітей.
  2. Розробити систему заходів щодо впровадження в навчальних закладах проекту «Вірус лихослів’я».
  3. Роботу ШПД спрямувати на патріотичне виховання молодого покоління на кращих зразках служіння своєму народу і вірності України.