Проведено навчання педагогічних працівників, залучених до проведення основної сесії ЗНО 2014

4 черв. 2014
04 червня 2014 року відділом освіти районної державної адміністрації проведено навчання педагогічних працівників, залучених до проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року.

04 червня 2014 року відділом освіти районної державної адміністрації проведено навчання педагогічних працівників, залучених до проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року. Перед присутніми виступив начальник відділу освіти РДА Луценко В.Б. Розглянуто питання: технологічна картка старшого інструктора, інструктора; нестандартні ситуації під час проведення ЗНО-2014; фінансові аспекти ЗНО-2014. За підсумками навчання надано конкретні рекомендації працівникам, які залучені до проведення незалежного оцінювання 2014 року.