Свято «Дитинство, юність і краса», присвячене Всесвітньому Дню захисту дітей

2 черв. 2014
Як літо починається крилато, На всій землі об’єднує людей Велике, світле, неповторне свято – День Міжнародний захисту дітей

Як літо починається крилато,
На всій землі об’єднує людей
Велике, світле, неповторне свято –
День Міжнародний захисту дітей

02 червня 2014 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка організовано та проведено свято «Дитинство, юність і краса», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.

Дзвінкоголоса дітвора двох міських загальноосвітніх навчальних закладів та дитячого садка «Сонечко» з веселими посмішками, гарним настроєм прийшла до міського будинку культури «Мир». Діти відвідали виставку робіт гуртківців ЦДЮТ м. Ульяновка «Скарбниця дитячих талантів», святковий концерт «Дитинство, юність і краса», взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Україна очима дітей» та в інших заходах.

Це дивовижне свято подарувало дітям життєрадісні хвилини приємного відпочинку, щоб щастю кожної дитини не було кінця, щоб завжди над ними світило ясне сонечко, а небо було блакитним і безхмарним.

Всі діти заходу отримали солодощі від Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка.