Cвято «Обдарованість року»

23 трав. 2014
23 травня 2014 року в залі засідань Ульяновській районній державній адміністрації відбулося свято «Обдарованість року» за участі голови районної державної адміністрації

В.Г. Зосима, голови районної ради І.А.Кримського, заступника голови районної державної адміністрації – Вербецької з Л.І., керівників загальноосвітніх навчальних закладів та батьків учнів-переможців Всеукраїнських олімпіад, турнірів та конкурсів.

З вітальним словом до учасників свята звернулися голова районної державної адміністрації

В.Г. Зосим, , голова районної ради І.А.Кримський, начальник відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації – В.Б. Луценко та протоієрей отець Валентин.

Протягом навчального року, 14 учнів району вибороли 24 перемоги. На святі кращі учні району були відзначені почесними грамотами, дипломами та сувеніром-оберегом, символом мудрості – сова, які виготовлені вихованцями ЦДЮТ під керівництвом педагогів.

Цінним подарунком – ноутбуком, нагороджені учні 11 класу, котрі декілька років поспіль виборювали призові місця в обласних етапах та були учасниками Всеукраїнських предметних олімпіад - Луценко Назарій та Божко Наталія.

Голова районної ради І.А.Кримський вручив подяки-батькам, за виховання творчого покоління. З мудрими настановами до дітей звернувся батько Сусло О.А.