Відбувся районний семінар вчителів історії на тему : «Формування просторової компетенції учнів на уроках історії».

21 трав. 2014
21.05.2014 на базі відділу освіти Ульяновської райдержадміністрації відбувся районний семінар вчителів історії на тему : «Формування просторової компетенції учнів на уроках історії».

21.05.2014 на базі відділу освіти Ульяновської райдержадміністрації відбувся районний семінар вчителів історії  на тему : «Формування просторової компетенції учнів на уроках історії».

Були розглянуті питання визначення основних напрямків формування просторової компетентності учнів в процесі навчання історії,формування в учнів вмінь та навичок розуміння історичного простору,як основи розвитку історичного процесу та набуття досвіду орієнтування в історичному просторі, та рівня сформованості картографічних вмінь.