Відбувся семінар – практикум для завідувачів ДНЗ району на тему: «Художньо-мовленнєвий розвиток дітей як формування освіченої творчої особистості. Використання інновацій у роботі з дошкільниками»

19 бер. 2014

Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації 19 березня поточного року на базі Данилово-Балківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбувся семінар – практикум для завідувачів ДНЗ району на тему: «Художньо-мовленнєвий розвиток дітей як формування освіченої творчої особистості. Використання інновацій у роботі з дошкільниками». Керівники закладів району переглянули відкриті заходи: комплексне заняття у різновіковій групі(середній дошкільний вік) на тему «На бабусиному подвір’ї» та виховний захід «Наша мова - солов’їна».

Життєве кредо педагогічного колективу ДНЗ – жодного дня без творчості. Це підтвердили на ділі вихователі Крива Л.М. і Моросліп Н.П. Вони, дійсно, працюють творчо, креативно. Увесь колектив переймається проблемами закладу та спільно їх вирішує. Готуючись до заходів, вони самостійно виготовили костюми для вихованців, атрибути для оформлення кімнат та театралізації інсценівок. Учасники семінару побували ніби у казці.

Треба сказати, що без умілого, творчого, вимогливого управлінця немає результату в роботі та творчого зросту працівників. Керівники Данилово-Балківського НВК - на своєму місці. Кравченко Людмила Петрівна, заступник директора НВК з дошкільної ланки, знає свою роботу і вимагає цього від підлеглих. Дружно живуть вони з директором НВК Клочаном Анатолієм Федоровичем, знаючим, мудрим керівником.