Семінар – нарада заступників директорів з навчально – виховної роботи з питання «Основні напрями методичної роботи в умовах упровадження нових Державних стандартів»

6 бер. 2014

На базі районного методичного кабінету відбувся семінар – нарада заступників директорів з навчально – виховної роботи з питання «Основні напрями методичної роботи в умовах упровадження нових Державних стандартів», на якому презентували роботу шкільні методичні кабінети з питання організації нових форм та методів роботи з педагогічними кадрами. Йшла мова про якість освіти в районі, про стан контролю з боку заступників директорів з НВР за навчально – виховним процесом. Проведено аналіз участі шкіл у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Опрацювали інструктивно – методичні рекомендації: з питань ведення діловодства в школі, норм оцінювання учнів 2-х класів.