Проведено розширене засідання колегії при відділі освіти районної державної адміністрації

28 лют. 2014

28 лютого 2014 року проведено розширене засідання колегії при відділі освіти районної державної адміністрації за участю керівників навчальних закладів району. На порядку денному було розглянуто питання:

1. Про стан роботи зі зверненнями громадян у відділі освіти за 2013 рік;

2. Про стан ведення учнівських зошитів з української мови та літератури в Шамраївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Великі Трояни;

3. Про стан організації навчально-виховного процесу в умовах роботи за Програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина» та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» у Новоселицькому, Лозуватському та Вільхівському дошкільних навчальних закладах.

За результатами засідання колегії прийняті відповідні управлінські рішення.