Проведено нараду директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району

5 лют. 2014
05 лютого 2014 року у відділі освіти районної державної адміністрації проведено нараду директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району під керівництвом начальника відділу освіти Луценко В.Б. .

05 лютого 2014 року  у відділі освіти  районної державної адміністрації проведено нараду директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району під керівництвом   начальника відділу  освіти Луценко В.Б. . На порядок денний було винесено ряд питань щодо реєстрації випускників на  ЗНО-2014,  стану ведення  трудових книжок в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Лозувата та Данилово-Балківському НВК, про застосування сучасних методів та форм роботи на уроках в початкових класах в Богданівській загальноосвітній школі та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Лозувата ,  здійснено аналіз дитячого травматизму в загальноосвітніх навчальних закладах  району за 2013 рік, опрацьовані  основні вимоги Типової  інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності.

Розглянуто ряд інших питань. Прийнято відповідні рішення.