Cемінар-практикум «Основні шляхи досягнення ефективності у навчанні географії »

21 лист. 2012
На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Д.Балка відбувся районний семінар-практикум вчителів географії на тему : «Основні шляхи досягнення ефективності у навчанні географії ».

21 листопада 2012 року
В роботі семінару взяло участь 16 педагогів, розглянуто слідуючі питання :
1. Професійна компетентність сучасного вчителя,шляхи й формування .
2. Сучасний кабінет географії — творча лабораторія вчителя і учня
3. Робота вчителя над пошуково-методичною проблемною темою, формування персонального портфоліо педагога.
Відвідано та обговорено показовий урок географії в сьомому класі учителя І-категорії Грабазей Т.А, тема «Стихійні явища.Екологічні проблеми та природно-заповідні тереторії африки»,а також позакласний захід театралізоване географічне свято «Екватор»