Проведено навчання відповідальних за електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів

5 лют. 2014

З  метою  забезпечення  доступу кожній  дитині  до  дошкільної  освіти  та  запровадження  єдиного  освітнього  простору  в  районі  5  лютого  2014  року  на  базі  відділу  освіти  проведено   навчання  відповідальних за  електронну  реєстрацію  дітей  до  дошкільних  навчальних  закладів. У  навчанні  взяли  участь 19 представників дошкільних  закладів  району. У  ході  теоретичної  частини висвітлено  питання:

-актуальність  впровадження  електронної  реєстрації  дітей  до  дошкільних  навчальних  закладів;

-методичні  рекомендації  МОН  України  щодо створення  уніфікованої  системи  електронної  реєстрації  дітей  дошкільного  віку.

У  ході  практичної   частини учасники  мали можливість переглянути  хід  створення  сайту  дошкільного  навчального  закладу  та  процедуру  реєстрації   дітей  до закладу.