Січнева конференція

10 січ. 2014
В рамках районної січневої конференції 10.01.2014 відбулися засідання предметних секцій на базі НВК «Ульяновська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» за загальною проблемою « Використання ІКТ на уроках у сучасній школі ».

В рамках  районної  січневої конференції  10.01.2014 відбулися засідання предметних секцій на базі НВК «Ульяновська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» за загальною  проблемою  « Використання  ІКТ на  уроках у сучасній школі ».

Розглядалися  питання: « ІКТ та  інтерактивне  навчання», «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі створення  і використання комп’ютерних презентацій на  уроках» тощо. Учасники  конференції  виробили рекомендації  щодо впровадження ІКТ в навчально-виховний процес.