Відбулося засідання районного методичного об ‘єднання вихователів старших груп ДНЗ

23 жовт. 2013
23 жовтня 2013 року на базі Ульяновського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбулося засідання районного методичного об ‘єднання вихователів старших груп ДНЗ . На засіданні розглянуто два теоретичних питання

23 жовтня 2013 року на базі Ульяновського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбулося засідання районного методичного об єднання вихователів старших груп ДНЗ . На засіданні розглянуто два теоретичних питання «Організація мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку (від трьох до шести-семи років )», «Мовленнєвий портрет дітей дошкільного віку». Переглянуто заняття у старшій дошкільній групі з грамоти «Чарівна скринька Діда Грамотія» .Підготувала та провела заняття вихователь-методист Павлуша Катерина Іванівна . Відбулося обговорення заняття, вироблено рекомендації.