Зональна зустріч з представниками Одеського регіонального центрусті освіти. На даний захід були запрошені учні 10-11 кла

14 жовт. 2013

14 жовтня 2013 року в районному будинку культури «Мир» відбулася зональна зустріч з представниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.В даному заході взяли участь учні 10-11 класів, вчителі, батьки, громадськість. Методист науково-методичного відділу Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Афанасьєв Микола Михайлович виступив з таких питань:

1.Підсумки проведення ЗНО-2013 року.

2.Особливості проведення пробного ЗНО-2014.