Відбувся семінар голів шкільних методичних об'єднань

11 жовт. 2013
«Розвиток початкової освіти на основі впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» за такою тематикою відбувся семінар голів шкільних методичних об'єднань вчителів початкових класів.

«Розвиток початкової освіти на  основі  впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти»  за   такою тематикою відбувся семінар голів шкільних методичних об'єднань  вчителів початкових класів.

Продовження  впровадження  нового Державного стандарту загальної початкової освіти вимагає від педагогічної спільноти переорієнтації на компетентісний підхід в навчально-виховному процесі, що означає спрямованість освітнього процесу на формування і розвиток ключових і предметних компетентностей особистості.  Це такі компетентності: уміння вчитися, здоров’язбережувальна, загальнокультурна, громадянська, підприємницька, соціальна, інформаційно-комунікативна.

На семінарі  основну  увагу  звернули на  підвищення рівня професійної майстерності педагогів.   Адже   сучасній школі сьогодні потрібний учитель, який міг би оновлювати, удосконавлювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови добре організованої і спланованої роботи районних та шкільних методоб’єднань, так як в системі роботи методоб’єднання одним з провідних напрямів його діяльності є підвищення педагогічної майстерності вчителя без відриву від основного місця роботи. Удосконалення професійної майстерності вчителя є одночасно й серйозним     поштовхом до самоосвіти, умовою його успішної, творчої праці.

Методичне об`єднання вчителів початкових класів у 2013-2014н.р. продовжує роботу по вивченню змісту і завдань освітніх галузей Державного стандарту загальної початкової освіти, працює над підвищенням навчально-виховного процесу на засадах особистісно зорієнтованого навчання шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, компетентісного підходу, над формуванням у школярів сучасного світогляду, над розвитком творчих здібностей і навичок самостійного пізнання, самореалізації особистості.