УСТАНОВЧА СЕСІЯ РАЙОННОГО ПАРЛАМЕНТУ ДІТЕЙ

25 вер. 2013
25 вересня 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася установча сесія районного Парламенту дітей на тему «Соціальна активність школярів та їх участь у прийнятті рішень». В роботі Парламенту взяли участь 26 делегатів шкільних парламентів з 15 загальноосвітніх навчальних закладів району.

З представниками шкільних парламентів проведено заняття «Чи легко стати особистістю?», опрацьовано інформації про регіональну інтернет-конференцію «Народний супротив фашизму в роки війни», проект обласного парламенту дітей «Квітучий рай», відзначення 75-річниці з Дня заснування Кіровоградської області.

Прийнято відповідні рішення:

1. Затвердити план роботи районного Парламенту дітей на 2013/2014 навчальний рік.

2. Підготувати матеріали та взяти участь у регіональній інтернет-конференції «Народний супротив фашизму в роки війни».

3. Кандидатам на посаду голови районного Парламенту дітей розробити виборчу програму.

4. Депутатами обласного парламенту дітей обрано:

Паламарчук Ольга – голова РПД;

Яремчук Тея, Дячок Ірина – члени РПД.