День відкритих дверей у Данилово-Балківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад»

24 вер. 2013

24 вересня 2013 року Данилово-Балківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад» відвідав голова районної державної адміністрації І.Кучер та начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації В.Луценко. Охоплення дітей дошкільною освітою є важливою складовою забезпечення якості життя людей. І сьогодні, керуючись новими соцініціативами Президента України, влада у районі успішно реалізує проекти зі створення навчально-виховних об'єднань, комплексів – зауважив голова районної державної адміністрації І.Кучер.

На території обслуговування проживає 39 дітей від 3-х до 6-ти років, навчальний заклад відвідує – 30 дітей. Заклад забезпечений педагогічними кадрами, які мають вищу відповідну педагогічну освіту. Належним чином здійснюється підвіз дошкільнят із села Шевченкове.

Підвищенню якості дошкільної освіти сприяє тісна співпраця дошкільних навчальних закладів з батьківською громадою, спрямована на підвищення психолого-педагогічної культури родин. Допомогу батькам вихованців з актуальних для родин питань розвитку, виховання та навчання дітей традиційно надається колективом дошкільного закладу. Форми співпраці використовуються найрізноманітніші: групові та індивідуальні консультації, бесіди під час відвідування сімей, залучення батьків до співпраці і взаємодії з педагогами у стінах дошкільного закладу тощо.

Протягом тижня у дошкільних закладах району проведені Дні відкритих дверей . У садках організовано та проведено виставки дитячих робіт та портфоліо кращих педагогічних працівників , спільні заходи з родиною та школою.