Круглий стіл «Кожній дитині – якісну дошкільну освіту»

24 вер. 2013
24 вересня 2013 року проведено Круглий стіл «Кожній дитині – якісну дошкільну освіту» за участю заступника Ульяновської районної державної адміністрації Л.І.Вербецької, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ульяновської районної державної адміністрації В. Б. Луценка

24  вересня  2013 року  проведено Круглий   стіл  «Кожній  дитині – якісну  дошкільну  освіту»  за  участю  заступника  Ульяновської  районної  державної  адміністрації  Л.І.Вербецької,  начальника  відділу  освіти,  молоді  та  спорту Ульяновської  районної  державної  адміністрації  В. Б. Луценка,  представників  громадських  організацій району. Було  обговорено  актуальні  питання  сьогодення:

- максимальне  охоплення  дітей дошкільною  освітою  та  надання  їм  якісних  освітніх  послуг;

-охорона  життя  і  здоров’я  дітей  раннього  та  дошкільного  віку,  в  тому  числі  з  особливими  потребами; актуалізація  питань  безпеки  життєдіяльності.

Максимальне  охоплення  дітей  дошкільною  освітою  досягається шляхом  ефективного  використання  наявного   організаційного,  фінансового,  кадрового  потенціалу  дошкільних  навчальних  закладів  для   створення  додаткових  місць  та  оптимізації  впровадження  перевірених  практикою  форм  здобуття  дошкільної  освіти  на базі  дошкільних  навчальних  закладів.

Активно  та  з  позитивом  обговорювалося  відкриття  комунального  закладу  Ульяновського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа I-III ступенів -  дошкільний  навчальний  заклад», адже  це  дало  можливість  розширити  мережу  дошкільних  закладів  району, збільшити кількість  місць,  відкрити  додаткові  групи та  охопити  дошкільною  освітою  95%  дітей  відповідного  віку ( на  сьогоднішній  день  у   районі  функціонує  15  дошкільних  навчальних  закладів, один – у  місті, 14 – у  сільській  місцевості  та 4  НВК, один – у  місті, три – у селі.  Працює  37  груп,  виховується    778 дітей).