Конференція педагогічних працівників

30 серп. 2013

30 серпня 2013 року року на базі НВК «Ульяновська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Ульяновського району. В ході конференції начальник відділу освіти, молоді та спорту В.Луценко відзначив, що основним, пріоритетним завданням Президента України є забезпечення доступної та якісної освіти для кожного учня, створення належних і комфортних умов для навчання, а також подякував педагогам району за їх щоденну працю, привітав присутніх з початком нового навчального року та прийняв в педагогічну сім'ю району 7 молодих вчителів:

Магдаль Катерина Сергіївна – вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Лозувата

Гаврищук Ганна Володимирівна – вчитель математики Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Січкар Лідія Анатоліївна – вчитель англійської мови НВК "Ульяновська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1."

Гуманецька Анна Сергіївна - вчитель української мови та літератури Вільхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ступак Катерина Євгеніївна - вчитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Луполове

Голодудко Галина Василівна - вчитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Синицівка

Лісовий Дмитро Сергійович - вихователь загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Йосипівка