Урочисте відкриття табірної зміни у спортивно-оздоровчому таборі «Лідер»

17 черв. 2013
17 червня 2013 року відбулося урочисте відкриття табірної зміни у спортивно-оздоровчому таборі «Лідер» при загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Синьки. На святі були присутні гості з району в особі заступника голови Ульяновської районної державної адміністрації Вербецької Ліни Іванівни

17 червня 2013 року відбулося урочисте відкриття табірної зміни у спортивно-оздоровчому таборі «Лідер» при  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Синьки. На святі були присутні гості з району в особі заступника голови Ульяновської районної державної адміністрації Вербецької Ліни Іванівни, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ульяновської районної державної адміністрації, представників Міжнародної громадської організації «Вірне козацтво» на чолі з отаманом Ульяновського козацтва Слобозяновим Сергієм Віталійовичем та настоятеля храму Димитрія Солунського в м. Ульяновка протоієрея Валентина.

На відкритті три загони табору «Лідер» - «Розбишаки», «Діамант» та «Лідер» — презентували свої девізи, речівки та загонові пісні. Окрім цього загони підготували кожен свій   гімн табору і кращий з них прозвучить ще раз на закритті табірної зміни.

Відпочиваючих дітей привітали заступник голови Ульяновської РДА Вербецька Ліна Іванівна, побажавши табору творчого довголіття, а дітям сил і наснаги, отець Валентин, прочитавши молитву на добре діло та отаман Ульяновського козацтва Слобозянов Сергій Віталійович, зазначивши, що бажає частіше зустрічатися на подібних заходах.

Від кожного загону на урочистій лінійці відкриття табірної зміни були представлені творчі номери. Пісня у виконанні Риги Вікторії про дитинство викликала у всіх приємні емоції, гра на трубі Химчака Володимира зачарувала дітей. Представники громадської організації Ульяновський районний осередок Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств представили бойовий номер.

Після цього відпочиваючі змагалися у грі «Веселі старти».

Як висновок, початок доброму ділу покладено, тепер лиш праця буде його облагороджувати.