День скорботи

22 черв. 2013

22 червня 2013 року у спортивно-оздоровчому таборі «Лідер» при загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Синьки було проголошено Днем скорботи за загиблими у Великій Вітчизняній війні. 22 червня 1941 року розпочалася Велика народна війна Радянського Союзу проти фашистської Німеччини і табір не міг не згадати про ті часи, коли наші прадіди відвойовували нашу землю ціною свого життя.

Відпочиваючі у таборі розпочали день у звичайному режимі: змагання, квести, підготовка до тематичного вечора. Дискотека цього дня – табу! Дітьми було створено зірку пам'яті з гілок ялинки, яку ввечері урочистою ходою було віднесено до меморіалу слави у с. Синьки. На вечорі-реквіємі було згадано про вояків із с. Синьки, Ульяновського району та всієї України, які не пожалкували свого життя заради нашого блага. Співалися військові пісні, декламувалися вірші, хвилиною мовчання було виявлено дань поваги до пам'яті про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Свічки та квіти принесені до пам’ятника це лише найменша частина тієї поваги та вдячності, яку ми можемо виявити. Головне ніколи не забути про ратний подвиг наших прадідів.