Розпочав свою роботу пришкільний спортивно-оздоровчий табір «Лідер»

17 черв. 2013
17 червня 2013 року розпочав свою роботу пришкільний спортивно-оздоровчий табір «Лідер» при загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Синьки, в якому виявили бажання оздоровлюватися 75 школярів району.

17  червня 2013  року  розпочав свою роботу пришкільний  спортивно-оздоровчий табір «Лідер»  при  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Синьки, в якому виявили бажання оздоровлюватися 75 школярів району.  До відпочинкового процесу залучено найкращих  педагогів  району, які проводять  з дітьми цікаві різноманітні заходи.

Спортивно-оздоровчий  табір «Лідер»  буде  працювати до 30 червня 2013 року. Тож на вихованців чекає безліч сюрпризів, конкурсів, розважальних ігор, змагання, прогулянки та зустрічі з цікавими людьми. Змістовний та насичений відпочинок подарує школярам масу емоцій та вражень.