РПД

23 січ. 2013
23 січня 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулося чергове засідання районного Парламенту дітей. На засіданні були присутні представники 15 загальноосвітніх шкіл району, які працювали над темою «Захист прав дитини».

23 січня  2013 року  в  Центрі  дитячої  та  юнацької  творчості  м. Ульяновка  відбулося  чергове  засідання  районного  Парламенту  дітей.

На  засіданні  були  присутні  представники  15 загальноосвітніх  шкіл  району,  які  працювали  над  темою  «Захист  прав  дитини».

Голови  шкільних  парламентів  представили  загалу  тематичні  інформаційні  матеріали  на тему  «Твої  права  та  обов’язки».

Депутати учнівських парламентів загальноосвітніх  шкіл  І-ІІІ  ступенів  с. Кам'яний  Брід  та  с. Данилова  Балка  презентували  слайд-фільм  на  задану  тему  в  оригінальній  постановці.

Представники  Учнівського Парламенту Сабатинівської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів,  загальноосвітніх  шкіл  І-ІІІ  ступенів  с. Йосипівка,  с. Мечиславка,  с. Кам'яна  Криниця  провели  міні-тренінги  для  учасників  районного  Парламенту  дітей  на  тему  «Захист  прав  людини».

На  завершення  засідання  депутати  районного  Парламенту  дітей  взяли  активну  участь  у  тренінгу  «Побудова  партнерства  шляхом  правової  освіти»,  в  якому  розглянули  правові  ситуації  по  захисту  прав  людини  та  побудови  міцного  колективу.

23                 січня  2013 року  в  Центрі  дитячої  та  юнацької  творчості  м. Ульяновка  відбулося  чергове  засідання  районного  Парламенту  дітей.