Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Великотроянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради

9 вер. 2020

Оголошується  конкурсний відбір

на заміщення вакантної посади директора Великотроянівської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради

Місце знаходження та назва ЗЗСО Великотроянівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Благовіщенської районної ради, вул. Поворознюка,10-а                        с. Великі Трояни Благовіщенського району Кіровоградської області.

Найменування посади та умови оплати праці: директор школи, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту не нижче ступеня магістра(спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Для участі в конкурсному відборі претенденти на вакантну посаду директора школи   подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копії документів про вищу освіту не нижче ступеня магістра(спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- 2 фотокартки розміром 4х6;

- заяву про відсутність близьких родичів, які працюють у закладі освіти на посаду керівника, якого оголошено конкурс;

- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки та на 6 років), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо.

Претендент/ка на вакантну посаду директора школи  може подати інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента або нотаріально.

Документи подаються до конкурсної комісії претендентом/кою на вакантну посаду директора школи  особисто або уповноваженою особою згідно з довіреністю. Термін подання документів протягом двадцяти календарних днів від дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті районної ради             (до 29 вересня 2020 року).

Конкурсний відбір переможця конкурсу на заміщення посади директора школи відбудеться 09 жовтня 2020 року в приміщення Центру дитячої та юнацької творчості за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (у формі письмового тестування);

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового  вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (до 10 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразок ситуаційного завдання представлені на сайті районної ради та відділу культури, освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.

Інформація про основні напрямки діяльності закладу освіти розміщена на офіційному веб-сайті школи.

Документи подаються на адресу: Благовіщенська районна рада, вул.Промислова,23/54 (приміщення Редакції газети “Слово і час плюс”),  уповноважена особа Животовська Лілія Володимирівна.   Довідки за телефонами:  2-22-46, 0984329472 e-mail rayonaradaul@ukr.net