ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНЬОГО МЕНТОРСТВА #BlagoEdFest2020

10 січ. 2020
10 січня 2020 року у Благовіщенському НВК №2 пройшов ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНЬОГО МЕНТОРСТВА #BlagoEdFest2020.

11 освітніх експертів – кращих вчителів з Полтави, Києва, Хмельницького, Кропивницького, членів ГО «НОВІ», фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, журналістів та громадських діячів та вчителі Благовіщенського НВК № 2 взяли участь даному фесті.

Фестиваль організовувався за ініціативи директора Благовіщенського НВК №2 Чучаєва Олександра Володимировича, громадською організацією «НОВІ» (Новий Освітній Вимір Ідей), Благовіщенським НВК №2 за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Благовіщенської районної державної адміністрації та комунального закладу «Методично-інформаційний центр» Благовіщенської районної ради.

Фест проходив у форматі майстерок, панельних дискусій та тренінгів для 300 вчителів району за напрямками розвитку професійних компетентностей, психолого-педагогічних особливостей здобувачів освіти, основ андрагогіки, особливостей інклюзивного навчання, розвитку мовленнєвої та управлінської компетентностей.У другій половині дня організовано панельну дискусію з фіналістами національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 на тему підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Спікерами заходу стали креативні та мотивовані учителі, вихователі Благовіщенського НВК №2, члени громадської організації «НОВІ» з важливими та актуальними освітніми питаннями:

Олександр Чучаєв - директор Благовіщенського НВК №2, фіналіст національної премії Global Teacher Prize 2017, голова ГО «НОВІ» - «Інноваційні методики вчителю (як впровадити комікси, QR-квести, ментальні мапи та групові форми роботи в класі)»;

Алла Міщенко - вихователька ЗДО «Дивоцвіт» Благовіщенського НВК №2 - «Як зробити заняття в закладі дошкільної освіти орієнтованим на доросле життя»;

Олена Смілянець - вчителька початкових класів Благовіщенського НВК №2 -  «Навчальні проєкти в освітній діяльності початкової школи»;

Галина Шквира - вчителька фізичної культури Благовіщенського НВК №2 - «Нетрадиційний урок фізкультури «на ура»;

Катерина Глинська та Світлана Христіяненко - вчительки початкових класів Благовіщенського НВК №2 - «Реформа НУШ в початковій школі у дії»;

Оксана Ратушняк, вчителька математики Хмельницької гімназії №1, фіналістка національної премії Global Teacher Prize 2017, співзасновниця ГО «НОВІ» - "Математика по-новому: дослідницькі технології та креативне вчителювання";

Станіслав Федосєєв, вчитель математики та логіки спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов «Інтелект» м. Києва, фіналіст національної премії Global Teacher Prize 2017, співзасновник ГО «НОВІ» - «Методичні та математичні «фішки» інтерактивного уроку»;

Сергій Зайцев, директор комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради», фіналіст національної премії Global Teacher Prize 2017, співзасновник ГО «НОВІ» - «Сьоме чуття: як стати вчителем майбутнього».
Тетяна Веркалець, вчителька історії, директорка комунального закладу «Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №38», фіналістка національної премії Global Teacher Prize 2017, співзасновниця ГО «НОВІ» - «Компетентнісний урок історії: куди бігти, що робити?!»
Світлана Зайцева, вчителька української мови та літератури спеціалізованої школи м. Полтава, ГО «НОВІ» - Лабораторія скаффолдингу: сучасні секрети розвитку емоційного інтелекту»

Для учасників #BlagoEdFest2020 організовано вільне спілкування з фіналістами національної премії Global Teacher Prize Ukraine, учасниками ГО «НОВІ», журналістками видань «Перша електронна» та «Нова газета» Світланою Листюк й Інною Тільновою, обмін цікавими ідеями, набутим досвідом та багато іншого.