Новорічне свято – це довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. У цей час люди знову починають вірити в диво, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадують бажання

27 груд. 2019
Напередодні Нового року, 27 грудня 2019 року, вихованці Благовіщенського ІРЦ мали змогу поринути у власну казку під назвою «Гостинці від Діда Мороза».

Напередодні  Нового року, 27 грудня 2019 року, вихованці Благовіщенського ІРЦ мали змогу поринути у власну казку під назвою «Гостинці від Діда Мороза». Дід Мороз і Снігуронька вітали присутніх з Новорічними святами та бажали здійснення дитячих мрій. Вихованці гуртків художньо-естетичного напряму, учні Благовіщенського НВК №1 та Благовіщенського НВК №2 подарували море емоцій та  гарний настрій. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах та хороводах.

Приємним моментом  для  учасників свята було вручення подарунків – символу 2020 року – «Мишки», виготовлених вихованцями гуртків.

З  гарним настроєм, радістю,   відчуттям  чарівної казки  вихованці інклюзивно-ресурсного центру  провели Новорічне свято.