Форум волонтерів «Волонтерство – щедрість душі»

5 груд. 2019
05 грудня 2019 року з нагоди Міжнародного дня волонтера в Благовіщенському РЦДЮТ відбувся форум «Волонтерство – щедрість душі» за участі представників волонтерських загонів закладів загальної середньої освіти району та громадськості.

Звертаючись з привітальним словом до учасників заходу Вячеслав Зосим зазначив, що бути волонтером – це важлива і відповідальна місія, і саме активна громадська позиція, небайдужість і невтомна праця додає віри у те, що в нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

Учнівська молодь Благовіщенського НВК №1, Великотроянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Шамраївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  презентували про проведену волонтерську діяльність у шкільному середовищі.

Голова волонтерського центру Благовіщенської районної організації ветеранів України В’ячеслав Ільченко інформував про проведену волонтерську роботу в місті та районі.

Нагороджено Почесними грамотами Благовіщенської районної державної адміністрації і районної ради волонтерський загін «Милосердя» Благовіщенського навчально-виховного комплексу №1 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти «Сонечко» Благовіщенської районної ради, волонтерський загін «Милосердя» Шамраївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради, волонтерський загін «Милосердя» Великотроянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради. Грамотами Благовіщенської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Бондар Марію Юхимівну, волонтера, члена ради первинного ветеранського осередку, жительку с. Новоселиця, Зайченко Світлану Олександрівну, волонтера, жительку с. Грушка.

Музичні вітання для учасників заходу звучали у виконанні вихованця вокального гуртка «Співучі серця» Благовіщенського РЦДЮТ, учня Благовіщенського НВК №1 Дмитра Мовчана.