Семінар-тренінг для батьків, дітей з особливими освітніми потребами «Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами»

4 груд. 2019
Діти з особливими освітніми потребами у навчальному закладі - явище доволі нове. З такими учнями вчаться по-новому працювати вчителі, проте не менше проблем і у батьків, тому 04.12.2019 року фахівцями Благовіщенського ІРЦ був проведений семінар-тренінг для батьків, дітей з особливими освітніми потребами «Соціалізація дітей з ООП», метою якого було зняття психологічного напруження у батьків, залучення їх до активної участі у житті дітей, вироблення навичок адекватної допомоги своїм дітям. В ході семінару батьки мали можливість ознайомитися з особливостями сприйняття дітей з різними порушеннями та виробити певну систему взаємодії з ними.

Діти з особливими освітніми потребами у навчальному закладі - явище доволі нове. З такими учнями вчаться по-новому працювати вчителі, проте не менше проблем і у батьків,   тому 04.12.2019 року фахівцями Благовіщенського  ІРЦ був проведений  семінар-тренінг  для  батьків, дітей з особливими освітніми потребами «Соціалізація дітей з ООП», метою якого  було зняття психологічного напруження у батьків, залучення їх до активної участі у житті дітей, вироблення навичок адекватної допомоги своїм дітям. В ході  семінару батьки  мали можливість  ознайомитися з особливостями сприйняття дітей з різними порушеннями та виробити певну систему взаємодії з ними.