Здобуто перемогу в обласному конкурсі до Дня міжкультурного діалогу

7 лист. 2019
06 листопада 2019 року вихованці євроклубу «Global» Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради взяли участь в заключному етапі обласного конкурсу до Дня міжкультурного діалогу, який відбувся на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.

06 листопада  2019 року вихованці євроклубу «Global» Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості  Благовіщенської районної ради взяли участь в заключному етапі обласного конкурсу до Дня міжкультурного діалогу, який відбувся на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського. Організаторами заходу виступили управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості,  ГО «Центр» та Рада євроклубів області.

Конкурс проходив у два етапи.  Заочний етап оцінювало  компетентне журі у складі голови Іонової Тамари Петрівни, керівника гуртка «Цифрова фотографія» Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, та членів журі Кірішко Ігоря Васильовича, заступника директора того ж центру, та Тарасової Катерини Володимирівни, методиста Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Жюрі визначили переможців серед авторів фоторобіт у двох номінаціях: «Репортерське фото» та «Постановочне фото».
Переможцями стали:

Номінація «Репортерське фото»:

ІІІ місце – Фаюк Юлія, учениця  10  класу   Благовіщенського  навчально-виховного комплексу №1 «Гімназія – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад  дошкільної освіти «Сонечко» Благовіщенської районної ради,   член євроклубу «Global» Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості  Благовіщенської районної ради, керівник Вересюк І.І., робота «Face to Faith».

Очний етап конкурсу передбачав змагання у проголошенні коротких промов, тематика яких охоплює проблеми і перспективи міжкультурного спілкування і збереження культурного різноманіття.

Оцінювало ораторські змагання поважне журі у складі Долгополової Наталії Костянтинівни, завідувача методичним відділом Кіровоградського обласного ЦДЮТ, заслуженого працівника освіти України, Тимко Ольги Миколаївни, головного спеціаліста відділу фізичної культури, спорту та позашкільної освіти управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, та Політаєвої Валентини Григорівни, керівника студії художнього слова «Юність», відмінника освіти України.

Перед журі стояла непроста задача визначити переможців серед 28 виступаючих.

Переможцями  стали:

у віковій категорії 16-21 рік

І місце – Соколова Дарія, учениця  11 класу  Благовіщенського  навчально-виховного комплексу №1 «Гімназія – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад  дошкільної освіти «Сонечко» Благовіщенської районної ради ,   член євроклубу  «Global» Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості  Благовіщенської районної ради, керівник Вересюк І.І.

Переможцям заочного етапу конкурсу були вручені дипломи, а переможцям очного  етапу – дипломи і цінні призи.

Крім конкурсних змагань всіх учасників, що прибули до Кропивницького 6 листопада, чекав ще цікавий тренінг на тему толерантності, який провела  методист Кіровоградського обласного ЦДЮТ Олексієнко Катерина Вікторівна, і який став підготовчим етапом до  інтернет-конференції, що буде проводитись Кіровоградським обласним ЦДЮТ до Міжнародного дня толерантності, запровадженого ЮНЕСКО,  і який проголошує рівність всіх людей незалежно від віросповідання, кольору шкіри, інших відмінностей, неприйняття будь-якої дискримінації і недопущення геноциду. Тож ЮНЕСКО пропонує відзначати День толерантності у школах і вищих навчальних закладах усіх країн-членів  ООН. Організатори конкурсу  до Дня міжкультурного діалогу та Міжнародного дня толерантності раді бачити і запрошують всіх взяти участь у наших заходах.

За джерелом  http://ocdut.kr.ua/2019/11/06/oblasnyy-konkurs-do-dnya/