Краєзнавчий тревелінг «Від Гардової до Південного Бугу»

31 січ. 2019
В Благовіщенському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся краєзнавчий тревелінг «Від Градової до Південного Бугу»

В рамках заходів з відзначення 80-річчя утворення Кіровоградської області 31 січня 2019 року в Благовіщенському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся краєзнавчий тревелінг «Від Градової до Південного Бугу».

Рідна Кіровоградщина – чудовий край з унікальною природою і цікавою історією, знати яку має кожна освічена людина.

Благовіщенський край – перлинна Кіровоградщини, багата своєю історією, яку досліджують, вивчають вихованці краєзнавчих гуртків. Тревелінг об’єднав виступи учнів, як результат ґрунтовної пошуково-дослідницької діяльності з різних сфер краєзнавства: «Перлина Божа на землі» - історико-краєзнавчий гурток, керівник Царенко Н.В.; «Подвиг односельчанина» - історико-краєзнавчий гурток «Джерельце», керівник Плохотнюк А.С.; «Родинний оберіг» - народознавчий гурток «Мальви», керівник Говорун Л.В.; «Історія ТОВ «Поліграфсервіс» - гурток «Географічне краєзнавство», керівник Кравець В.І.; «Історія відродження сільського храму» - народознавчий гурток «Оберіг»,  керівник Поступальська Н.М.; «Народні ігри «Веснянки» - фольклорно-етнографічний гурток «Джерела», керівник Молчанська С.Ф.; «Камяні та керамічні праски Сабатинівської культури», «Поширення родини ірисів на території Благовіщенського району», «Гідрогеогогічні характеристики джерел благовіщенського району» - творче об’єднання «Podolіа  Іnfarіоr», керівник Головко С.В.

Захід сприяв формуванню в учнів ціннісного ставлення до історії рідного краю, гармонійному становленню особистості та вихованню майбутньої наукової еліти.