Благодійна акція «Від серця до серця»

19 груд. 2018

День Святого Миколая – один з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

19 грудня 2018 року вихованці гуртків Благовіщенського РЦДЮТ організували благодійну акцію «Від серця до серця», під час якої відвідали дитяче відділення Благовіщенської центральної районної лікарні. Мультиплікаційні герої Смайлик, Добре Серце і Вареник привітали діток з Днем Святого Миколая,  подарували радість дітям, побажали швидкого одужання та, щоб кожен будинок наповнився щастям, теплотою і любов’ю.

Діти – пацієнти відділення ЦРЛ отримали подарунки, які власноруч виготовили вихованці гуртків.