Семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти району на тему: «Розвиток розумових і творчих здібностей дошкільників на основі реалізації освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Д

16 лист. 2018

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та комунального закладу «Методично-інформаційний центр» Благовіщенської районної ради 16 листопада 2018 року на базі Грушківського НВК проведено семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти району на тему: «Розвиток розумових і творчих здібностей дошкільників на основі реалізації освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина». Теоретичну частину представлено двома питаннями.  Питання «Форми і методи розвитку творчих здібностей дітей у різновіковій групі» висвітлила Медведюк Н.В., вихователь Розношенського дошкільного навчального закладу «Світанок» . Питанням «Інтегроване заняття у різновіковій групі» представила Витяганець І.Ю., вихователь Сабатинівського дошкільного навчального закладу «Теремок-2». Практичну частину заходу висвітлювали педагоги навчально-виховного закладу. Кравцан З.М., заступник директора НВК, презентувала роботу закладу. Островерха Л.А., вихователь дошкільного закладу, провела інтегроване заняття у різновіковій групі «Осінь в гості завітала». Прушинська В.В. спільно із музичним керівником, Лустенком В.В., провела виховний захід «В гостях у Павучка». Вихователі закладів дошкільної освіти району обговорили переглянуті заходи та поділилися власним досвідом.