Засідання районного методичного об’єднання голів шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему: «Роль виховної роботи в сучасній українській школі»

23 лист. 2018
Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Благовіщенської райдержадміністрації та Благовіщенського МІЦ 23 листопада 2018 року відбулося засідання районного методичного об’єднання голів шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему: «Роль виховної роботи в сучасній українській школі».

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Благовіщенської райдержадміністрації та Благовіщенського МІЦ 23 листопада 2018 року відбулося  засідання районного  методичного  об’єднання голів шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему: «Роль виховної роботи в сучасній українській школі».

Засідання відбулося в формі методичного діалогу. Були  розглянуті  теоретичні питання «Роль класного керівника як головного організатора діяльності учнів у класному колективі», висвітлювала питання  методист Благовіщенського МІЦ Грабовська О.В., а також  учасники засідання обмінялися досвідом роботи щодо таких питань: «Роль Ради профілактики правопорушень у вирішенні проблеми важковиховуваних учнів», ділилася досвідом соціальний педагог Благовіщенського НВК №1, Антонюк І.В. ; «Скринька невирішених питань» - « Які традиційні та інноваційні форми роботи з правового виховання є результативними?» інформувала  голова методоб’єднання класних керівників  Вільхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Казакова Т.І.; «Система роботи класного керівника в сучасній школі» поділилася досвідом  голова методоб’єднання класних керівників  Синьківської ЗШ І-ІІ ступенів, Коржук Ж.Л.

Також на засіданні була присутня заступник начальника відділу Благовіщенської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, Комар Н.Л., яка інформувала щодо  профорієнтаційної роботи серед старшокласників закладів загальної середньої освіти району на тему: «Профорієнтаційна платформа державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри» з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.