Конкурс малюнку «Охорона праці очима дітей» в Благовіщенському районі

31 січ. 2019
З 10 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року в закладах освіти проходив районний етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», в якому взяли участь 15 закладів загальної середньої освіти та Благовіщенський РЦДЮТ.

З   метою  популяризації  питань  охорони  праці,  виховання  культури  безпечної  праці  на  виробництвах  України  у  підростаючого  покоління, як майбутніх  роботодавців  та  працівників, а  також популяризації превентивних  методів  запобігання  нещасним  випадкам  на виробництві  та  професійним  захворюванням  з 10 грудня 2018 року   по  31 січня  2019  року в закладах освіти проходив   районний етап обласного конкурсу  дитячого  малюнка  «Охорона  праці  очима  дітей», в якому взяли  участь   15  закладів загальної середньої освіти  та Благовіщенський РЦДЮТ.  Переможцями районного етапу VІІІ обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»  стали:

В І групі – автори робіт віком 6 - 10 років:

- малюнок учня  Благовіщенського РЦДЮТ  Томаченка Назара (7 років) «Справний транспорт збереже життя» ,

- малюнок учня  Благовіщенського РЦДЮТ Харкавого Богдана (10 років) «Будь пильним, водію» ,

- малюнок учениці  Благовіщенського РЦДЮТ Величко Аліни (9 років) «Правил дотримуйся – здоровим залишайся»,

- малюнок учениці  філії Благовіщенського НВК №1 – Мечиславський НВК Борисенко Поліни (10 років) «Про охорону праці дбай – життя й здоров'я зберігай!».

В ІІ групі – автори робіт віком 11-14 років:

- малюнок учениці Благовіщенського НВК №2 Прядун Вікторії (11 років) «Охорона праці – запорука життя»,

- малюнок учениці Благовіщенського НВК №2  Кірціцької Анастасії (11 років) «Використовуй спецодяг – захисти себе!»,

- малюнок учня  Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бойка  Михайла (11 років) «Розчищені від снігу вулиці – безпечне життя» ,

- малюнок учениці  Кам'янобрідської ЗОШ І-ІІ ступенів Шкромиди Ольги (14 років) «Безпека на роботі»,

- малюнок учениці Кам'янокриничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чопової Анни (14 років) «Інструктажний півень»,

- малюнок учениці  Розношенської ЗОШ І-ІІ ступенів Бондаренко Анастасії (14 років) «Дерево життя»,

- малюнок учениці  Розношенської ЗОШ І-ІІ ступенів Чорнобай Дарини (14 років) «Охорона праці – запорука життя».

В ІІІ групі – автори робіт віком 15- 18 років:

-малюнок учениці Синьківської ЗОШ І-ІІ ступенів Кацан Олени (15 років) «Під крилами безпеки» (керівник Паламарчук Н.В.);

-малюнок учениці  Великотроянівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Підрушняк Марини (16 років) «Вивчай! Знай! Виконуй!»,

-малюнок учениці  Великотроянівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Лисюк Ілони (17 років) «Охорона праці – гарантія життя!».

В  свої  роботах  учні  розкрили  різні  аспекти  безпечних  умов  праці, а  саме: «Засоби  безпеки  збережуть  твоє  життя», «Вивчай! Знай! Виконуй!»  , «Охорона  праці – гарантія   життя!», «Охороняй своє життя», «Про безпеку думай завчасно».