Нарада керівників закладів загальної середньої освіти району

15 черв. 2018
15 червня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти району, на якій обговорено питання стану фінансування закладів загальної середньої освіти, розподілу обсягу видатків із державного бюджету на оснащення «Нової української школи», про оплату праці фахівців з інклюзивної форми навчання.

15 червня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації  проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти району, на якій обговорено  питання  стану фінансування закладів загальної середньої освіти,  розподілу обсягу видатків із державного бюджету на оснащення  «Нової української  школи», про оплату  праці  фахівців з інклюзивної форми навчання.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту В.Луценко інформував  про використання коштів державного бюджету на придбання відповідного обладнання для 1 класів та забезпечення їх ігровими наборами LEGO Play Box та Six Bricks.

Фахівцями відділу освіти, молоді та спорту  та  фінансового  управління райдержадміністрації надано роз’яснення щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2018 році.

Керівники шкіл доповіли про стан створення умов нового освітнього простору для всіх 1 класів, що будуть функціонувати з 01 вересня 2018 року у районі і навчатимуться відповідно до реформи «Нова українська школа».

Також, обговорено поточні питання функціонування закладів загальної середньої освіти. За результатами розгляду питань порядку денного прийнято відповідні управлінські рішення.