Проведено районний етап фестивалю дружин юних рятувальників загальноосвітніх навчальних закладів Благовіщенського району

12 квіт. 2017
12 квітня 2017 року на базі районного будинку культури пройшов районний етап фестивалю дружин юних рятувальників загальноосвітніх навчальних закладів Благовіщенського району.

12 квітня 2017 року  на базі районного будинку культури пройшов районний етап фестивалю дружин юних рятувальників загальноосвітніх навчальних закладів  Благовіщенського району. Фестиваль було організовано відділом освіти районної державної адміністрації спільно з Благовіщенським РВ   У ДСНС України у Кіровоградській області .  У фестивалі взяли участь юні рятувальники шести загальноосвітніх навчальних закладів району:  Новоселицької,  Шамраївської,  Лозуватської , Великотроянівської, Кам’янобрідської  загальноосвітніх навчальних закладів  та Данилово-Балківського НВК.

Захід проводився з метою пропаганди серед дітей здорового та активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій та пропаганди професії «рятувальник». Програма районного Фестивалю включала  конкурси: «Візитка», «Домашнє завдання», «Теоретичний конкурс», «Гриби», «Плакат соціальної реклами».

Учасники фестивалю  продемонстрували розмаїття цікавих виступів, оригінальність розкриття теми фестивалю, змістовність кожної композиції, влучний гумор, мистецтво художнього слова, хореографічну, вокальну та театральну майстерність , яскравість костюмів . За підсумками виступів члени журі розподілили місця:

1 місце – команда ДЮР «Екстрім» Шамраївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

2 місце – команда «Екстрім» Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

3 місце розділили між собою дружини юних рятувальників  «Екстрім» Кам’янобрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  та команда «Факел» Данилово-Балківського  НВК .

4 місце отримала команда «Вогонь і вода» Лозуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

5 місце – команда «Екстрім» Великотроянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможців було нагороджено цінними подарунками та спільними  грамотами відділу освіти  райдержадміністрації та районного відділу  управління ДСНС України у Кіровоградській області .

Як відзначили члени журі, кожна команда творчо підійшла до вирішення завдань та оригінально представила себе на фестивалі.

Організаційний комітет  районного фестивалю дякує керівникам  навчальних закладів, педагогічним працівникам, Благовіщенському РЦДЮТ   та учасникам заходу за підготовку команд,  креативність виступів  та здійснення профілактичної роботи з пожежної безпеки, з попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

Фестиваль сподобався усім, як учням, так і гостям. Маємо надію, що подібні заходи, які вже стали традиційними, навчать нашу молодь славетної професії рятувальника, елементарним правилам поведінки під час пожежі, і, можливо, саме з цих представників дружин юних пожежників зростуть справжні рятувальники.