Проведено семінар-практикум вчителів української мови та літератури "Використання електронних засобів навчання на уроках української філології як засіб формування комунікативної компетентності учнів"

3 бер. 2017
3 березня 2016 року на базі РМК відділу освіти Благовіщенської РДА відбувся семінар-практикум вчителів української мови та літератури "Використання електронних засобів навчання на уроках української філології як засіб формування комунікативної компетентності учнів".

3 березня 2016 року на базі РМК відділу освіти Благовіщенської РДА відбувся семінар-практикум вчителів української мови та літератури   "Використання електронних засобів навчання на уроках української філології  як засіб формування комунікативної компетентності учнів".

Мета семінару: Формування потреби різнобічного розвитку власних здібностей і нахилів, оволодіння сучасними методами оперування знаннями, уміннями використовувати сучасні інформаційні й комунікаційні технології (Інтернет, дистанційні форми навчання та ін.)

На семінарі були розглянуті питання ​щодо ресурсів мережі Інтернету  у  професійній діяльності вчителя української мови та літератури, представлені кращі блоги вчителів-словесників, надані методичні рекомендації.