В Благовіщенському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася чергова сесія районного Парламенту дітей

26 груд. 2016
21 грудня 2016 року в Благовіщенському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася сесія районного Парламенту дітей на тему: «Громадянська освіта».

21 грудня 2016 року в Благовіщенському районному центрі дитячої та юнацької творчості  відбулася сесія районного Парламенту дітей на тему: «Громадянська освіта». В роботі сесії взяли участь 22 делегатів шкільних парламентів дітей з 14 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Депутати обласного парламенту дітей Дьоміна Валерія та Зубатюк Оксана ознайомили при сутніх з програмою та рішенням V сесії ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Розглянули тристоронню угоду про співпрацю між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Кіровоградською обласною радою та Кіровоградським обласним парламентом дітей і запропонували план дій по виконанню даної угоди.

З метою формування у дітей та молоді демократичних цінностей, здатності критично і незалежно мислити з депутатами проведено семінар на тему: «Громадянська освіта».

Депутати РПД працювали в комісіях по реалізації проектів та плануванню роботи комісій на наступний міжсесійний період.

В ході сесії учасники відвідали виставку робіт  вихованців гуртків Благовіщенського РЦДЮТ «Скарбниця дитячих талантів».