Проведено засідання колегії при відділі освіти Благовіщенської районної державної адміністрації

26 груд. 2016
26 грудня 2016 року проведено засідання колегії при відділі освіти Благовіщенської районної державної атестації під керівництвом начальника відділу освіти Луценка В.Б.

26 грудня  2016  року   проведено засідання колегії при відділі освіти Благовіщенської  районної державної атестації  під керівництвом   начальника відділу  освіти Луценка В.Б. . На порядок денний було винесено ряд питань:

1.Про стан організації та проведення  атестації педпрацівників у Новоселицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  та Благовіщенському  НВК №2.

2.Про виконання рішення  колегії  при відділі  освіти  №4 від   26.02.2016 року «Про стан викладання фізичного виховання  та захисту Вітчизни в Грушківському НВК та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенівс.Новоселиця»;

3. Про підсумки проведення  атестаційної експертизи Грушківського НВК;

4. Про затвердження плану роботи відділу освіти Благовіщенської районної державної адміністрації на 2017 рік.

Розглянуто ряд інших питань. Прийнято відповідні управлінські рішення.