Акція«До перемоги разом»

9 груд. 2016
До Міжнародного дня волонтерів, Дня захисника України проходила акція спрямована на організацію допомоги та підтримки воїнам АТО. До даної акції долучилися учні загальноосвітніх навчальних закладів Благовіщенського району. В рамках акції «До перемоги разом» було організовано захід «Напиши листа солдату».

До Міжнародного дня волонтерів, Дня захисника України проходила акція спрямована на організацію допомоги та підтримки воїнам АТО. До даної акції долучилися учні  загальноосвітніх навчальних закладів  Благовіщенського району.  В рамках  акції «До перемоги разом»   було організовано захід  «Напиши листа солдату». Учні писали листи, малювали малюнки, виготовляли обереги для воїнів – захисників. Разом з листами учні передали військовим частинку своєї душі, теплі , щирі слова підтримки та віру в мирне майбутнє.

Постійно під супроводом волонтерів діє благодійна акція «Добро починається з тебе»  по зібранню теплих речей, засобів гігієни , продуктів харчування для бійців із зони АТО. В школах району з 21листопада  по 02 грудня 2016 року проходили благодійні ярмарки «Допоможемо разом», від зібраних  благодійних коштів було придбано  теплі речі, засоби особистої гігієни, продукти харчування для бійців із зони АТО.