Семінар-практикум вчителів біології на тему: «Використання сучасних комп’ютерних технологій на уроках біології»

14 груд. 2016
14 грудня 2016 року на базі Синьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів біології на тему: «Використання сучасних комп’ютерних технологій на уроках біології».

14 грудня  2016 року на базі  Синьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів біології на тему: «Використання сучасних комп’ютерних технологій на уроках біології».                                                                                                  У роботі семінару взяли  участь вчителі природничих дисциплін району, які ознайомилися з досвідом роботи колег Синьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів . Зустріли  гостей директор школи  Семенченко А.О. та заступник з  навчально-виховної роботи Опалюк Н.В..                                                                                                                                                       Цікавим та пізнавальним був проведений відкритий урок з використанням ІКТ  у 9 класі - практична робота «Аналіз індивідуального харчування  за добу та відповідність його нормам» (вчитель Кучмій Л.В.).                                                                                                           Досить змістовним  та цікавим був виступ агітбригади «Зірка щастя», яка пропагувала зоровий спосіб життя. Семінар-практикум закінчився самоаналізом та обговоренням відкритого уроку ,  виховного заходу.