Семінар-практикум вчителів початкових класів на тему: «Творчий підхід до навчання та виховання учнів в початковій школі, що сприяє творчій самореалізації всіх учасників навчально-виховного процесу»

30 лист. 2016

30.11.2016 року на базі Мечиславського НВК відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів на тему: «Творчий підхід до навчання та виховання учнів в початковій школі, що сприяє творчій самореалізації всіх учасників навчально-виховного процесу». Вчителі початкових класів мали змогу відвідати урок позакласного читання «Хліб-то праця людська» та виховний захід на тему «Сім кольорів щастя».