Другий етап обласних змагань "Олімпіада Кіровоградщини"

17 серп. 2016
З метою популяризації фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя серед школярів та юнацтва 17 серпня 2016 року на міському стадіоні було проведено другий етап обласних змагань "Олімпіада Кіровоградщини", в якому взяли участь команди 11 загальноосвітніх навчальних закладів району. Загалом до свята було залучено 140 учасників.

З  метою популяризації фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя  серед школярів та юнацтва  17 серпня 2016 року на міському  стадіоні було проведено другий етап обласних змагань "Олімпіада Кіровоградщини", в якому взяли участь команди 11 загальноосвітніх  навчальних закладів району. Загалом до свята було залучено 140 учасників. В програму змагань ввійшли: міні-футбол, стрітбол, дартс, човниковий біг , стрибки в довжину з місця   та стрибки  на скакалці.

За попередніми командними результатами перемогу у змаганнях здобули: І місце – Грушківський НВК, ІІ місце – Ульяновський  НВК №1 та ІІІ місце – Ульяновський НВК №2. Всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами.