Інструктивно-методична нарада заступників директорів на тему: «Якісна освіта – стандарт нового покоління: реалії та перспективи»

7 вер. 2016
7 вересня 2016 року на базі РМК проведено інструктивно-методичну нараду заступників директорів на тему: «Якісна освіта – стандарт нового покоління: реалії та перспективи»

7 вересня 2016 року  на базі РМК проведено інструктивно-методичну нараду заступників директорів на тему: «Якісна освіта – стандарт нового покоління: реалії та перспективи»

Були розглянуті такі питання:
1. Аналіз результативності методичної роботи в ЗНЗ у минулому навчальному році і основні завдання на 2016-17 н.р.
2.Про концепцію розвитку нової української школи «Нова школа. Простір освітніх можливостей».
3. Особливості організації навчально-виховного процесу у 2016-17 н.р. на засадах компетентнісного підходу.

4.Про структуру науково-методичної роботи в районі у 2016/2017н.р.
5. Про нормативно-правове забезпечення організації навчально-виховного процесу в 2016/2017 н.р.
        Особливу увагу в процесі роботи було звернуто на вдосконалення роботи в ЗНЗ з обдарованими дітьми. Про організацію роботи з обдарованими дітьми та про підготовку їх до предметних олімпіад говорила завідувач РМК Зубрейчук Н.Ф. та методисти РМК.

Крім того були розглянуті й такі питання організаційного характеру:
1. Організаційно-методичні аспекти атестації керівних і педагогічних кадрів.
2. Про підготовку до проведення І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017».
3. Про значення самоосвіти у професійному розвитку педагога.
4. Рекомендації щодо структури методичної роботи у навчальних закладах на 2016/17 н.р. і ведення методичної документації.
      У роботі наради взяли участь : начальник відділу освіти Луценко В.Б., головний спеціаліст відділу освіти Охріменко О.О., методисти РМК Драчук В.О., Попадик Л.П., Грабовська О.В., Рибчак О.І., завідувач  ПМПК Баланюк К.Л., які зупинились на питаннях організації навчально-виховного процесу з конкретних предметів у навчальному році.

Було вироблено конкретні рекомендації з вдосконалення методичної роботи у ЗНЗ.