Міжнародний День захисту дітей

1 черв. 2016
В Міжнародний День захисту дітей, 01 червня 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулося свято «Дитинство, юність і краса», в якому взяли участь учні Ульяновського НВК №1 Ульяновського НВК № 2 , Данилово-Балківського НВК та вихованці гуртків Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка.

Згідно програми свята відбувся концерт вихованців ЦДЮТ «Дитинство, юність і краса», проведено виставку робіт гуртківців «Люблю тебе, мій рідний край!», конкурс малюнку на асфальті «Щасливе дитинство» та майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.

Під час святкового концерту вихованці вокальних гуртків виконали пісні: «Моя любов Україна», «Мир всім нам», «Крок до зірок», «Ми за мир» (керівники: Батенко В.М., Гончар Г.Д., Лихманюк М.В.).

Свою майстерність до хореографічного мистецтва показали вихованці гуртків в танцювальних виступах: «Сонце», «Моряцький», «Молдавський», «Венгерський», «Країна дитинства» (керівники:Гаврилюк М.І., Безкоровайна К.Л., Новіцький Е.Ф.), «Ритмічний танок», (керівник Остапчук Н.М.), «Крок до зірок» (керівник Руденко Є.С.).

Літературний монтаж «Здрастуй, літо!» підготовлений вихованцями літературно-фольклорного гуртка «Берегиня» (керівник Загальська І.П.).

Гуморески Павла Глазового виконував вихованець гуртка «Джерела» (керівник Молчанська С.Ф.).

В ході майстер-класів діти виготовляли об’ємні паперові підвіски «Квіти України», іграшки з природного матеріалу та знак-символ – квітку «Мак».

Гуртківці  під час проведення виставки «Люблю тебе, мій рідний край!»  презентували свої роботи,  виготовлені власноруч: вироби з бісероплетіння, вишивки, дерева, в’язання, кераміки, природного матеріалу, макети кораблів та літаків, вихованці гуртків технічного напрямку представили експозицію «На захисті Вітчизни» з макетів різних зразків зброї, військової техніки та фотостенд «Люблю тебе, моя країна!».

Своє щасливе дитинство, яке діти бачать в родинах, в стосунках з друзями, в мирній квітучій нашій країні – Україні, учасники свята  відтворили в конкурсі малюнку на асфальті «Щасливе дитинство».

Всі учасники заходу отримали солодощі та призи.