Свято Останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах району

27 трав. 2016
Сьогодні, 27 травня, святково та урочисто, незважаючи на погодні умови, пройшло свято Останнього дзвоника в закладах освіти району.

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас. Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників.

Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя . Слова привітань, настанови та побажання не забувати шкільний поріг, які лунали протягом всього свята, – запам’ятаються випускникам на все життя. Загалом цьогоріч шкільний дзвоник востаннє пролунав для  224-х дев’ятикласників  та   145-ти   одинадцятикласників загальноосвітніх навчальних закладів району.

Завітали на шкільні лінійки й представники влади району . Так, голова районної державної адміністрації Зосим В.Г побував на святі Останнього дзвоника в Грушківському НВК . Він побажав школярам веселих цікавих канікул, гарного відпочинку, випускникам щасливої долі, подякував вчителям за плідну працю, звернувся з словами вдячності до батьківської громади.

На урочистій лінійці в Ульяновському НВК №1   був присутній  начальник відділу освіти  Луценко В.Б., які привітав педагогічний колектив навчального закладу, учнів та батьків із закінченням навчального року. Випускникам побажав  бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, віру і мрію у те, що майбутнє їх життя буде прекрасним. Володимир Борисович  вручив  одинадцятикласникам, переможцям  ІІІ етапу Всеукраїнських   учнівських олімпіад   Бондар Анні, Турлюн Анастасії, Суботі Василю, Гаврилюк Андрію    дипломи   Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації   та грошові  винагороди.