Засідання творчої групи вчителів історії

20 трав. 2016
Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації 20 травня 2016 року на базі відділу освіти проведено засідання творчої групи вчителів історії.

Під час даного засідання  розглянуто наступні питання:

1. Організація дослідницько-пошукової  роботи учнів щодо увічнення пам’яті воїнів, які брали участь у захисті України.
  2. Організація роботи щодо створення шкільних Книг пам’яті, присвячених героям АТО.
  3. Особливості проведення Всеукраїнського тижня права на 2016 рік.

Вчителями творчої групи було опрацьовано та відкореговано матеріали по методичній розробці «Історія рідного краю ХVІ – ХІХ ст.», а також представлено матеріали  практичних занять для учнів 7 класу.